O nas

Z połączenia pasji, umiejętności i smaków zgranej czteroosobowej paczki powstał Skakun sp. z o.o., a wraz z nim ekologiczne produkty marki W CZARNYM LESIE. Misja firmy koncentruje się na promowaniu ekologicznego i zdrowego stylu życia oraz zwiększeniu dostępności polskich ekologicznych produktów na rynku spożywczym.

Wszystkie surowce do produkcji naszych przetworów pochodzą z certyfikowanych upraw ekologicznych z całej Polski. Przywiązujemy szczególną wagę do pochodzenia warzyw i sezonowości, aby produkty trafiające na stoły były nie tylko pyszne, ale także świeże i pełnowartościowe. Starannie dobrane składniki są gwarancją wysokiej jakości produktu, którym z radością chcemy się z Wami podzielić.

Mając na uwadze względy prozdrowotne wytwarzanych specjałów, metody produkcji dobieramy tak, aby zapobiec utracie składników odżywczych i zachować naturalny charakter surowca. Nie stosujemy cukru ani substancji dodatkowych, bazujemy na prostych i tradycyjnych recepturach.

Nasze rodzinne przedsiębiorstwo skupia się zarówno na promocji ekologicznej żywności, jak i promocji ekologicznego życia. Wszystkie produkty W CZARNYM LESIE pakowane są w opakowania podlegające recyklingowi. Dążymy do minimalizacji zużycia prądu podczas produkcji, zamkniętego obiegu wody oraz prowadzimy selektywną zbiórkę odpadów. Należymy również do systemu Zielonego Punktu tworzonego przez Rekopol i wspieramy rozwój zbiórki selektywnej odpadów opakowaniowych w Polsce (nasz nr BDO: 000146912).

O Nas

Skakun sp. z o.o. producent ekologicznych przetworów W CZARNYM LESIE.

Responsive image Responsive image

Kontakt

tel: +48 576-892-288
email: biuro@wczarnymlesie.pl
Facebook